Na obsah stránky

";

Praha 11

Oficiální internetové stránky Městské části Praha 11
Zvětšit písmo:A A A
Vyhledávání
Vyhledávání
 

SME Consulting s.r.o.

Blatenská 13 / 2169
Praha, 148 00
Mapa

Telefon: +420 777 055 665
E-mail: eliska.kutnohorska@smeconsulting.cz
Web: www.smeconsulting.cz

Firma

Název: SME Consulting s.r.o.
IČ: 3869211
DIČ (VAT ID): CZ03869211

Další informace

Specializace: právo, účetnictví
Možnosti platby: Hotově, Bankovním převodem
Služby: vedení účetnictví
Poradenství: účetní, ostatní

Vypracování a revize smluv při koupi či prodeji nemovitostí; poradenství při uzavírání jiných smluv; korporátní poradenství pro živnostníky či malé podnikatele (založení živnosti, firmy, změny, ostatní poradenství). Vedení účetnictví a daňové evidence.

Naše společnost působí ve třech oblastech.

První oblastí jsou transakce s nemovitostmi. Pod heslem "Nespoléhejte se na realitku" nabízíme poradenství pro ty, kdo prodávají, kupují či pronajímají nemovitost. Zastupovat budeme pouze Vás (nikoli obě smluvní strany jako RK) a provedeme Vás celým procesem koupě, prodeje či pronájmu.

Druhou oblastí je korporátní poradenství, tedy poradenství pro živnostníky, malé a střední podnikatele, které nabízí pomoc při řešení různých situací spojených s chodem společnosti. Založíme Vám společnost či zajistíme živnostenské oprávnění, vyřídíme za Vás komunikaci s úřady, vyplníme formuláře, sepíšeme či zrevidujeme smlouvy, zařídíme pracovně-právní záležitosti či jen sepíšeme listiny či dopisy "právnickou řečí" a mnoho dalšího. Nabízíme rovněž možnost využití služeb virtuálních asistentek.


Třetí oblastí působnosti je účetnictví a vedení daňové evidence, kterou v současné chvíli nabízíme jako doplněk k předchozí činnosti.


Otevírací doba

--

 
 
load